• Firemní akce v hotelulogo paticka white

    Konferenční místnosti jsou vybaveny moderní technikou

FIREMNÍ AKCE VE ZNOJMĚ

Hledáte místo pro Vaše firemní školení  a chcete zajistit večerní program ? Hotel Mariel Znojmo disponuje jak školícími prostorami, tak rozsáhlým vinným sklepem, jedním z největších ve Znojmě. 

Žijeme v hektické době špičkových technologií, v níž se hodnotový systém rychle mění. Zdá se, že brzy se na vrchol žebříčku nejhodnotnějších lidských statků vyšplhají informace. Zanedbat dnes jejich včasnou výměnu, může znamenat ohrožení existence leckterých podnikatelských subjektů.

Některé informace nelze ale šířit po málo bezpečném internetu a tak jsou nezbytná osobní setkání podnikatelských protějšků či profesních skupin. Rozhodli jsme se vyjít vstříc požadavku doby, a proto jsme pro zájemce připravili v hotelových prostorách několik školících místností, vybavených potřebnou technikou. Školící místnosti jsou klimatizované.

K dispozici jsou školící místnosti pro více skupin vybavené moderní technikou.

Pro skupiny osob nabízíme individuální množstevní slevy na ubytování.

 
 

TECHNICKÉ ZÁZEMÍ

V malém sálu je velkoplošná televize LCD, digitální videoprojektor, pro grafická znázornění 2 popisovací tabule, sektorový přestavitelný stolový systém, světelné a hlukové odstínění. Ve velkém sálu digitální videoprojektor, popisovací tabule, kopírka, telefon a bezdrátový internet.

VEŠKERÁ TECHNIKA JE V CENĚ KONFERENČNÍCH MÍSTNOSTÍ!

Nabízíme také komplexní organizační služby a v neposlední řadě CATERING. Nechte průběh celé konference na týmu Hotelu Mariel a určitě nebudete zklamáni!

Hotel Mariel

+420 515 223 869 | info@hotelmariel.cz

web & photos by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Příjezd

Odjezd